Филмови малини 2015-та - гласуване

  • 5 708
  • 56
  •   1
Отговори
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
И така - това са заглавията, посочени от нас като най-неудачните филми на 2015.
Целта е от тях да изберем този, който е наистина най-НАЙ-НАЙ ...

Защо именно тези заглавия са включени в анкетата, можете да видите от номинационната тема.

Всеки има право само на един глас. С възможност гласът да бъде променян, тъй като не отричам вероятността някой да проведе успешна агитация.   Mr. Green

Анкетата ще бъде активна петнадесет дни.
Вие сте на ход. Гласувайте.

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 22:25 от мячик

# 1
  • Вестерос
  • Мнения: 38 287
Нюансите  Sick

# 2
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
От мен - Юпитер  Laughing

# 3
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Не съм гледала нито един... Това Миньоните не е ли анимация?

# 4
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 757
Двоумя се аз между Миньоните и Нюансите Embarassed Първите два с миньони бяха страхотни, обаче самостоятелния филм е пълна боза Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 6 219
Юпитер!
(много съжалявам, че Дивергентите не се класираха!)

# 6
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Аз гласувах за "Нюансите..." - първо, защото съм ги номинирала; второ, защото другият филм, който съм гледала от тази анкета, ми е №1 за годината от гледаното до момента.  Mr. Green

За останалите 4 мога да кажа, че един щастливо съм го подминала, но за три се доверих на форума и изобщо не се доближих до тях след прочетени унищожителни критики тук.
За което - благодаря!  Hug

# 7
  • Мнения: 1 951
Гласувах за Jupiter Ascending.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 818
Много се колебаех между Нюансите и Юпитер, защото и двата бяха ужасни, но все пак гласувах за първото, защото двамата главни персонажи нямаха една сцена, в която да бъдат нормално заедно. Всъщност и един общ кадър, в който да бъдат влюбени или нещо подобно. По-малко химия не съм виждала от доста дълго време

А за останалите понеже съм ги гледала всичките - Дете 44 на мен лично ми хареса, може би защото не съм чела книгата, но ми беше доста интересно, а и Том Харди направи невероятна роля, както винаги. Точно затова и колкото и да не харесвам Лидия Макс, защото лично за мен беше ужасно скучно и глупаво, не мога да отрека, че ако не беше той, щях да махна филма на втората минута, но той беше просто прекрасен. А за останалите два - комедии, на които няма дори да се усмихнеш *или може би най-многото на една сцена*

И жалко че Fantastic four липсва, защото мисля че няма по-ужасен филм за миналата година от него, въпреки че не съм го гледала. Още трейлърът ме отказа.

# 9
  • Berlin
  • Мнения: 11 278
Мортдекай, голямо недоразумение. От другите съм гледала още 3, но не мисля, че са за малинки. Simple Smile

# 10
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Нюансите не съм ги гледала (и едва ли някога е си го причиня  Sick).
Много се колебаех за Лудият Макс (От безумната му номинация за Оскар за най-добър филм ме избива на агресия  #2gunfire), но Юпитер надделя.

# 11
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Рамо за "Нюансите" от мен, но много съжалявам, че нито един от моите фаворити не се класира.
Мяч, ти на кино ли "Лудият Макс", че не помня кога си писала за него да хвърля око?

# 12
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
На кино, на кино.

# 13
  • Мнения: 2 643
Много се колебаех между Нюансите и Юпитер, защото и двата бяха ужасни, но все пак гласувах за първото, защото двамата главни персонажи нямаха една сцена, в която да бъдат нормално заедно. Всъщност и един общ кадър, в който да бъдат влюбени или нещо подобно. По-малко химия не съм виждала от доста дълго време




Не знам , чела ли си книгите , но в първата книга изобщо няма нищо "лъхащо"на любов  Mr. Green само... аз също не харесвам филма , но не е заради актьорите , а това  , че режисьорката направи една боза .даже авторката е била против така да се снима филма , и след това двете са били скарани.сега са втората част ще има друг режисьор така ,че , дано мааалко поне се усети духа от книгата.

гласувах за Миньоните , даже дъщеря ми , която е на 5 казва , че е тъп  Laughing .иначе  в Аз проклетникът бяха забавни

# 14
  • Мнения: 9 144
Гасоподадох Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт